FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Może słyszeliście o tym, albo nie, ale w przyszłym miesiącu odbędzie się 8. edycja największego wydarzenia fashion w Polsce - FashionPhilosophy Fashion Week Poland! W dniach od 17. do 21. kwietnia Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zamieni się w Polską mekkę mody, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze trendy na jesień/zimę 2013.


Podczas FashionPhilosophy można będzie obejrzeć zarówno nadchodzące trendy na wybiegu, jak i zrobić zakupy u projektantów czy wziąć udział w szkoleniach i seminariach (Let Them Know). Pokazy są podzielone na dwie kategorie: Designer Avenue (w której zaprezentują się czołowi polscy projektanci) oraz OFF Out Of Schedule (debiutanci oraz projektanci awangardowi, offowi). Oprócz pokazów, showroomu i szkoleń podczas eventu będzie można obejrzeć wystawę fotografii "Young Fashion Photographers Now".


W Designer Avenue zaprezentują się tacy projektanci jak: Agata Wojtkiewicz, Berenika Czarnota, Grome Design, Kamila Gawrońska-Kasperska, Kędziorek, Michał Szulc, MMC Studio, Natalia Jaroszewska, Project ZOA, TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, Wiola Wołczyńska, Łukasz Jemioł Basic, Jarosław Juźwin, PtASZEK oraz Orsay. Po raz pierwszy w DA pojawią się też: Anniss, Charlotte Rouge, Shabatin, Filip Roth, Sylwia Rochala, Wojtek Haratyk, Monika Mrońska for Norman oraz Nick Nack.

OFF Out Of Schedule uświetnią: Bajer Ola - Bola, Herzlich Willkommen, Ima Mad, Katarzyna Górecka, Monika Błotnicka, Monika Gromadzińska, Paulina Plizga oraz Thunder Blond. Debiutować natomiast będą: Hanger, Kamil Sobczyk, Kas Kryst, Sofia French i Dominika Cybulska.

Poniżej możecie zobaczyć dokładny harmonogram Fashion Week Poland:


Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać! ;)

2 komentarze:

  1. Szkoda, że takie rzeczy dzieją się przeważnie w Łodzi, chętnie bym obejrzała na żywo. Chyba nawet bardziej ciekawią mnie ci projektanci offowi niż czołowi. Zdasz relacje??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jak tylko uda mi się wyrwać z Krakowa na ten okres to jak najbardziej :)

      Usuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.