i forgot my name, i forgot my telephone number.

Z zimy zrobiło nam się nagle lato i dzisiejsza stylizacja też to odzwierciedla ;) Po wszystkich ostatnich weekendowych wyjazdach teraz wreszcie mam chwilę oddechu (nie do końca, bo praca mgr sama się nie napisze), bo ciągłe pakowanie i rozpakowywanie walizki jest nieco męczące, chociaż nie powiem, żeby same wyjazdy nie były bardzo przyjemne. 

Dzisiaj postawiłem na prostotę - biały tank top 'Fuck My Polish Life' od SHE/s A RIOT (nowy nabytek z FW w Łodzi), do tego blue jeans z obniżonym krokiem, białe trampki, szara bluza w kratę i kolorowy akcent w postaci snapbacka. Okres wiosenno letni czas zacząć, right? ;)

PS. W poniedziałek zrobiliśmy z fotografem Albertem Woźniakiem i Karolina Pawłowska Make Up Artist mały edytorial i jestem strasznie ciekawy efektów końcowych! Efekty już niedługo na blogu.


Tank top - SHE/S a RIOT
Spodnie - Zara
Bluza / Buty - Pull&Bear
Snapback - TopMan
Zegarek - Diesel
Okulary - H&M

********************************


11 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.