can do whatever i want.

Po paru dniach w Wiedniu czas wrócić do rzeczywistości w Krakowie i tak oto jestem :) Kupiłem parę fajnych rzeczy, które na pewno niedługo zagoszczą w moich nowych stylizacjach.

Dzisiejszy post to trochę eksperyment, pewnego rodzaju zabawa, bo wydaje mi się, że w modzie też o to chodzi. Całość zbudowana jest wokół kurtki projektu utalentowanej Natalii Wojtanowskiej, z którą miałem okazję współpracować przy dwóch sesjach zdjęciowych prezentujących jej projekty. Podczas sesji na tyle mi się spodobała, że miała być też częścią jednej z moich stylizacji na Fashion Week Poland, ale niestety nie doszła do mnie na czas. Kurtka jest bardzo ciekawym połączeniem bomber jacket z frakiem. Look z dzisiejszego posta też jest taką moją wariacją stylu sportowego i eleganckiego, połączeniem różnych faktur i printów. Do kurtki dobrałem denimową koszulę i spodnie, do tego casualowy krawat, full cap i sportowe buty.
Kurtka - Nacooki
Koszula - Jack & Jones
Spodnie / Krawat - Zara
Buty - Adidas Originals
Fullcap - H&M Kids

**************************

12 komentarze:

 1. Amazing outfit! Love these photos, especially the black and white ones :)

  Energiq

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobre zdjecia a kurtka jest niesamowita !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że nie znudzi Ci kolejny komentarz wychwalający twoją kurtkę, ale jest naprawdę świetna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się :) fullcap zajebisty

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie połączenie elegancji z casualem , do tego TA kurtka i szczerze stylizacja zwala z nóg !!

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.