floral.

Dzisiejszy post to efekty mojej współpracy z fotografem Albertem Woźniakiem oraz wizażystką Karoliną Pawłowską o której parę razy wspominałem niedawno :) Mam nadzieję, że efekt ostateczny podoba Wam się tak bardzo jak mi. Cały edytorial składa się z trzech stylizacji, które oczywiście zostały przygotowane przeze mnie. Wszystkie łączy jeden motyw przewodni - kwiaty. Pojawiły się tu one w postaci - t-shirta, krótkich spodenek oraz bluzy.

Więcej chyba nie mam co opisywać - niech zdjęcia same się bronią! Mam nadzieję, że to nie ostatni post we współpracy z Albertem i Karoliną i jeszcze nasze wspólna praca zagości na moim blogu :)

Na początek mały filmik z backstage'u, a pod nim efekt finalny!

Fotografia: Albert Woźniak
Model / Stylizacja / Montaż wideo - Łukasz 'Luke' Witek
Marynarka / Spodnie / Buty - H&M
T-Shirt - Zara
Sweter / Kapelusz - Pull & Bear
Szorty - ZaraBluza - Zara
Spodnie - H&M Trend
Mokasyny - Springfield6 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.