whataya want from me.

Dzisiejsze zdjęcia to znów efekt współpracy z JKozik Fotos. Post bardzo krótki, ponieważ właśnie jestem w Wiedniu i dopiero co wróciłem z całodniowego 'zwiedzania' (haha) sklepów, więc przywiozę trochę nowości ;)

Mam na sobie koszulę Topman, która jest, póki co, moim pierwszym  i ostatnim nabytkiem z second handu. Generalnie średnio lubię grzebać i przebierać rzeczy, więc SH nie kręcą mnie tak bardzo, ale jak widzę ludzi, którzy znajdują prawdziwe perełki nakręca mnie to, żeby też próbować. Na dół wybrałem czarne spodnie od Litfashion z opuszczonym krokiem, które są wykonane z bawełny z gumową apreturą (przez co wyglądają trochę jak z eko-skóry), bardzo wygodne, chociaż na cieplejsze dni nie polecam, bo można sobie zafundować niezłą saunę ;)

Koszula - Topman (second hand)
Spodnie - Litfashion
Buty - Zara
Beanie - ReBell

*****************************************


9 komentarze:

 1. Klimat tych zdjęć <3 Pokochałam fotografa xd!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Koszula na czarno-białym zdjęciu wygląda prawie idealnie (krótkie rękawki),a w stosunku do second hand'ów, cierpliwość rzeczywiście bywa determinantą, która jednakowoż popłaca w ostatecznym rozrachunku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Just lovely! =)

  www.goodbadandfab.com
  personal style and fashion musings of a LA fashion lawyer living life in the fab lane!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czapa na tak :)))

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. znalazłam Twojego bloga przez przypadek , ale na pewno będę tu częściej zaglądać :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.