gone gone gone.

Uff ostatnie dni były ciężkie i nie tylko ze względu na temperatury ale też moje ostatnie egzaminy na studiach, które, mam nadzieję mam już za sobą! 

W tym momencie wybieram się na drugą edycję konferencji Blog Experts w Krakowie, gdzie zaliczę też swój debiut w roli modela na 'wybiegu' haha. Ostatnia edycja obfitowała w ciekawe prelekcje i mam nadzieję, że będzie tak i tym razem :) Jutro natomiast obieram kierunek Warszawa, gdzie w niedziele odbędzie się Warsaw Fashion Street, ktoś też ma zamiar się pojawić?

Przechodząc do dzisiejszego setu to chciałem zrobić lekką odmianę po tych wszystkich sportowych stylizacjach. Dzisiaj jest trochę bardziej elegancko, ale z zachowaniem odpowiedniej mi dozy luzu. Do jasnoniebieskiej marynarki dostałem lekką, letnią koszulę indygo, białe szorty. Całość uzupełniłem bordowym kapeluszem słomkowym i japonkami.

Zdjęcia autorstwa GLAM studio!


Marynarka / Szorty / Kapelusz - H&M
Koszula - Zara
Klapki - Aldo
Pasek - Kappahl

**********************************


12 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.