bang bang - shot you dead.

Ostatnio dni lecą mi mega szybko, czasami budzę się nie wiedząc nawet jaki jest dzień tygodnia, a to znak, że czas jak najszybciej ogarnąć wszystkie najważniejsze sprawy, żeby później nie obudzić się z 'ręką w nocniku'. W tym miesiącu przydałoby mi się skończyć pracę (którą mam zamiar obronić we wrześniu) żeby w sierpniu mieć pozorny spokój i móc wygrzać gdzieś tyłek na gorącej plaży ;) Oprócz tego najwyższy czas zdecydować co dalej ze sobą zrobić i w którym kierunku pójść, bo to ciągle jest dla mnie (niestety) jedna, wielka niewiadoma. W tym miesiącu też, a dokładnie 25. lipca, skończę 24 lata i trochę mnie to przeraża, bo kiedy cały ten czas minął?

Kończąc mój krótki wywód egzystencjalny wracam na właściwe tory tego posta, czyli do samej stylizacji. Look, który tutaj Wam prezentuję jest bardzo a to bardzo prosty i mega na luzie. Szary, właściwie basicowy top bez rękawów, do tego spodnie dresowe z niskim krokiem, snapback i sportowe buty. To co ożywia cały zestaw to gruby, złoty łańcuch z napisem 'BANG' z nowej streetwearowej kolekcji H&M, wprawdzie damskiej, ale pomyślałem, że czemu nie wykorzystać go jako czołowy element w luźnej, męskiej stylizacji.

Za zdjęcia oczywiście po raz kolejny odpowiedzialny jest GLAM!
Top - H&M Trend
Spodnie - Pull&Bear
Buty - New Balance
Snapback / Łańcuch - H&M

***********************************


12 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.