be my ooh la la.

W poniedziałek wreszcie wybieram się na upragnione wakacje i będę wygrzewać się na (miejmy nadzieje) słonecznej, greckiej plaży. Ale to nie oznacza, że zapomnę o blogu, mam dla Was coś w zanadrzu, więc, może trochę mniej aktywnie, ale będzie się działo :) Wakacje te traktuje jako reset po całości i mam nadzieję, że wrócę z nich z głową pełną pomysłów na swoje dalsze życie, jak i bloga.

Przechodząc do dzisiejszej stylizacji, jak już pewnie zauważyliście - uwielbiam kolory i letnie klimaty. Lubię podejmować wyzwania i tworzyć bardziej skomplikowane sytuacje, ale tak jak (chyba) każdy czasem lubię postawić na bardziej prosty zestaw, bez specjalnego udziwnienia. I w dzisiejszym poście tak właśnie jest - wszystko bardzo proste w formie - ot, t-shirt, szorty, trampki i snapback, ale pozorną nudę przełamuje nadruk, który sam w sobie jest bardzo mocnym elementem. 

Zdjęcia autorstwa GLAM :)T-Shirt - Mr Gugu & Miss Go
Szorty - H&M
Buty - Converse
Snapback - Vans

***************************7 komentarze:

 1. oj ten restart zabrzmiał powaznie - tak czy inaczej udanych wakacji- a zestaw czy ja wiem czy taki prosty - sama kolorowosc wzory bluzki malo który facet by ja wybral a szkooooda bardzo szkoda - swietnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest letnio i kolorowo, czyli tak jak uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. t-shirt mega!! w ogóle świetnie wyglądasz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czuję bijącą pozytywną energię :)

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.