nothing else i can say.

Dzisiejszy post bardzo na szybko, ponieważ za parę godzin wyjeżdżam do Sopotu na Sopot Art & Fashion Week, a jak to u mnie - wszystko jeszcze jest w rozsypce do ostatniej chwili. Zapraszam Was to obserwacji mnie na INSTAGRAMie ( @itslukebitch ) oraz FACEBOOKu, gdzie na bieżąco będę relacjonować wydarzenie!

Dzisiejsza stylizacja to po raz kolejny całkowity luz, bo, jak po raz kolejny napiszę, w takim wydaniu czuję się najlepiej. Jest biało-szaro-czarno z małą domieszką neonowej zieleni ;) Mam na sobie t-shirt z River Island, który dorwałem niedawno za jakieś grosze na wyprzedaży. Do tego dobrałem 'tirówkę' z Vansa, która przemówiła do mnie w sklepie dzień przed urodzinami i stwierdziłem, że zrobię sobie sam mały prezent :P Na dół założyłem dresowe spodnie ze wstawką z imitacji skóry, a całość uzupełniają czarne, cieniowane clubmastery i sportowe buty.

Zdjęcia oczywiście autorstwa GLAM!T-Shirt - River Island
Spodnie - Zara
Czapka - Vans
Buty - Adidas Originals
Okulary - Aldo
Zegarek - Casio

*********************************


6 komentarze:

 1. Prostota też może być ciekawa, ale przełamałeś ją żółcią, co ożywiło look i dodało trochę ekstrawagancji! Już nie mogę doczekać się relacji!!
  Ciekawy blog, bardzo estetyczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. ciagle foty jak chodzisz.. ilez mozna, przestan, nudno sie roni

  OdpowiedzUsuń
 3. Czapa najlepsza :)))

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. żałuję, że w Polsce nie ma RI dla dzieci, bo czasami można rzeczywiście upolować tam perełki. Powodzenia w Sopocie. I zapraszam na nasz FB profil...nie ważne, że z Maluchem w roli głównej, może czasami też coś podpatrzysz. haha. https://www.facebook.com/Mifka.Szafa

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.