holiday post #1

Wszystko co dobre - szybko się kończy! Tak jak i moje tygodniowe wakacje na Rodos, gdzie serio spędziłem jedne z najlepszych wakacji ever ;) Dzisiaj pierwsza część zdjęć, bo jest ich taki ogrom, że trudno mi było jakoś to podzielić.

Na początku wszystko wydawało się malować w ciemnych barwach, ale wszystko zmieniło się za sprawą grupy mega ludzi, których miałem szczęście poznać na miejscu, za co wszystkim im chciałbym z tego miejsca podziękować!

Jak już może zauważyliście, albo nie, jestem trochę takim dużym dzieckiem, więc oczywiście podczas całego tygodnia najbardziej ucieszyła mnie wizyta w Water Parku, który należy podobno do największych w Europie i trzeba przyznać, że był na prawdę godny polecenia.

Jutro postaram się wrzucić drugą część zdjęć - z wyjazdu do starego miasta Rodos, gdzie chyba zrobiłem więcej zdjęć niż podczas całego pobytu, heh.

Nowe stylizacje już niedługo, potrzebuję trochę oddechu by przemyśleć wszystko co się obecnie dzieje ;)


8 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.