holiday post #2

Dzień przed wylotem do Polski wybraliśmy się na szybką wycieczkę do starego miasta Rodos z którego chciałem zaprezentować Wam dzisiaj kilka fotek ;) Na prawdę każdemu polecam wybrać się na tę wyspę - jest pięknie i rozrywkowo, każdy znajdzie coś dla siebie! 

Obiecuję, że już w przyszłym tygodniu wrócą posty ze stylizacjami, taka przerwa dobrze mi robi i czuję napływ nowych inspiracji. Nie chcę robić czegoś na siłę, taśmowo, żeby gdzieś nie zgubić tego co chciałem tutaj prezentować od początku :)

7 komentarze:

 1. Strasznie dziwnie sie czuje, bo patrząc na zdjęcia i na to co mam za oknem mam wrażenie, że przeglądam post sprzed miesiąca:) Mega zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 2. jejku jak ci zazdroszczę :) świetne widoki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba zakochałem sie w tym miejscu ! Chwila przerwy każdemu dobrze robi ! ;)

  Zapraszam !

  http://oh-and-ah.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie za dobrze ci?! Pięknie aż sama bym się z przyjemnością wyrwała na kilka dni!
  Całuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rodos uchwycone dobrym okiem:)
  Cieplej na skórze i od środka również, kiedy się patrzy na te zdjęcia!
  no i to prawda, że zdjęcie w budce to zdecydowanie nr 1!

  Pozdrawiam
  http://myfashionmoods.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.