fashion week poland 2013 - day 2.

Postanowiłem zmienić trochę taktykę i zrobię osoby post na temat moich ulubionych pokazów z Fashion Week Poland, gdzie, jak ktoś zasugerował, pojawi się więcej zdjęć i moich ulubionych sylwetek z kolekcji. Nie chcę tego traktować 'po macoszemu', więc muszę się jeszcze chwilę nad tym zastanowić. Nie uważam się za eksperta, więc nie oczekujcie ode mnie nagle nie wiadomo jakich wywodów, jednak trochę bardziej rozbudowanej formy niż poprzednio.

Póki co przedstawiam Wam outfit z drugiego dnia pokazów. Główny element stanowi tutaj bardzo mocny, asymetryczny płaszcz od Kamila Czuby z kontrastowymi rękawami z ekoskóry. Dobrałem do niego cienki, 'rozciągnięty' sweter z H&M oraz spodnie z ekoskóry. Całość wykończyłem wisiorem stylizowanym na stare złoto z H&M.

Autorem zdjęć jest MR FACELESS :)Płaszcz - Kamil Czuba
Sweter / Wisior - H&M
Spodnie - Zara
Buty - Pull&Bear


6 komentarze:

 1. Cieszę, się że przyjąłeś kilka moich sugestii. Czekam na efekty ! :) Wiadomo, nie będzie to nie wiadomo co, ale będzie to Twoja bardzo subiektywna ocena i to chodzi ! Dobry set - płaszcz i wisior są bezbłędne, a i fotograf zasługuje na szacun ! ;D
  Sugerujący, Czesław :)

  OdpowiedzUsuń
 2. styl kloszarda w modzie,podoba mi się to przebranie

  OdpowiedzUsuń
 3. płaszcz jest świetny ;)
  masz bardzo ładny kolor oczu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega mi się podoba :) bardzo dobra stylizacja.

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.