fashion week poland 2013 - day 3.

Ostatnio Was trochę zaniedbałem i relacje z Fashion Weeka nie pojawiły się tak jak początkowo planowałem, ale wszystko jest spowodowane tym, że jestem w tym momencie w trakcie przeprowadzki, a w weekend zajęcia praktycznie od rana do wieczora. Mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się zamknąć już cały cykl postów o FW (czyli jeszcze outfit z 4. dnia oraz relację z pokazów). Dzisiaj pokażę Wam outfit z trzeciego dnia imprezy.

Na górę założyłem farbowaną bluzę od HebeQuss z kominem, który można również nosić jak kaptur. Do tego czarne spodnie z mocno obniżonym krokiem i zamkami na łydkach od Kamila Czuby. Całość uzupełnia gruby łańcuch na ręce oraz worek z ekoskóry od Bagsy, który od tego dnia stał się moim ulubionym dodatkiem i ostatnio rzadko się z nim rozstaję.

Zdjęcia po raz kolejny autorstwa MR. FACELESS!








Bluza - HebeQuss
Spodnie - Kamil Czuba
Worek - Bagsy
Buty - Aldo


7 komentarze:

 1. Świetna stylizacja! Sam chciałbym mieć taką bluzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Ciebie, kolego, to już nie ma nadziei. Spodnie, jakbyś miał pod nimi pieluchę, w którą żeś narobił, bluza dla panienki, fryzura metroseksualna..... Porażka. Jeśli to rzeczywiście jest moda, to ja nie wiem, dokąd ten świat zmierza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Twoje stylizacje! :) Nie ma dnia, abym tutaj nie zaglądał. Ten hejt nade mną jest tak słaby zapewne jak osoba, która to napisała także easy.

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm jak tak moda wygląda to brak mi słów. Plecak niczym worek na śmieci, przepraszam za krytykę ale jest ona w pełni uzasadniona wgl. nie trafia do mnie taka "moda". Popieram kolegę wyżej.

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo bardzo słabe. Wstyd wyjść w tym na ulice. Niepraktyczne, kolorystycznie słabe, krój i dobór elementów ... śmieszny. Nie wiem jak ja tu trafiłem... reklamy facebook powinny być weryfikowane.

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy ma inny styl i nie każdemu pasują takie stylizacje. Pozdrawiam uwielbiam cię;)

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.