fashion week poland 2013 - day 4.

Dzisiaj kończymy ciąg postów z moimi fashionweekowymi outfitami. Wszystko strasznie się przeciągneło, ale nie spodziewałem się, że przeprowadzka i wszystko tak bardzo mnie pochłonie, że nie będę miał czasu i siły na nic innego. Już niedługo post z całkowicie nową stylizacją! ;)

Czwartego dnia Fashion Week Poland miałem na sobie długą bluzę z ekoskóry projektu Kamila Czuby, z zamkami przy rękawach. Do tego dobrałem dresowe spodnie z obniżonym krokiem czarnobiałym printem, także projektu Kamila. To uzupełniłem butami w których, podobnie jak w bluzie, pojawia się element srebrnych zamków. Czarną całość ożywiłem czapką w modnym, pomarańczowym kolorze.

Bluza / Spodnie - Kamil Czuba
Buty - Zara
Czapka - H&M
Okulary - Aldo
Worek - Bagsy


4 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.