who's gonna catch me when i fall?

Dzisiejszy post powstał we współpracy z Sebastianem Leśniakiem. Na sesję umawialiśmy się już chyba od paru miesięcy, i mimo, że pochodzimy z tego samego miasta, ciągle coś stawało na przeszkodzie. Tym razem nie straszny był nam nawet deszcz (pierwsze ujęcia powstały gdy padało) i wszystko udało się dokończyć.

Dzisiejsza stylizacja jest po raz kolejny bardzo na luzie. Mam na sobie szarą, denimową kurtkę z modnymi od paru sezonów rękawami z ekoskóry, którą kupiłem za grosze (chyba 10 funtów?) podczas swojej marcowej wizyty w Londynie. Pod nią ubrałem cienki, rozciągnięty sweter (który pojawił się w jednej z moich fashionweekowych stylizacji) oraz kamizelkę w modną kratę, którą kupiłem ostatnio w H&M za 69 zł i jestem mega z niej zadowolony. Na dół założyłem woskowane spodnie z Litfashion i buty, które pojawiły się także w ostatnim poście.
Kurtka - Primark
Kamizelka (w kartkę) / Sweter / Szal - H&M
Spodnie - Litfashion
Buty - Goertz17

*********************************


7 komentarze:

  1. mega, fryzura świetna :) a co do pomyłki z nazwą bloga to przepraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastycznie! :) Trzecie zdjęcie mnie jakoś szczególnie pochłonęło...

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiem, że z reguły na blogach pisze się że wow , świetnie , rewela , miodzio itp.Wazelina leje się strumieniami. Jeśli opublikujesz mój komentarz tzn., że bierzesz pod uwagę krytykę. W mojej opinii, nie chce Cię urazić ale powienienś zmienić fryzurę. Styl w jakim się ubierasz i co na siebie załadasz totalnie nie pasuje do tej fryzury. Wyglądasz naprawdę niezle ale w moim odczuciu fryzura sprawia, żę odbieram Cię jakoś na nie. Nie chciałem urazić. Z szacunkiem Mike

    OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.