one more sleep.

W dzisiejszym poście nie będę się za bardzo rozpisywał, bo nie ma za bardzo nad czym rozważać. Poniższe zdjęcia prezentują nową, sportową kolekcję Kamila Czuby, którego projekty już parę razy mogliście zauważyć w moich stylizacjach. Nowe propozycje Kamila są całkowitą odskocznią od poprzednich, zwykle bardzo mrocznych projektów.

Zdjęcia wykonał MR. FACELESS :)

Jako, że jutro rozpoczynają się dni świąteczne chciałbym każdemu z Was życzyć szczęśliwych i spokojnych świąt! No i oczywiście mega dużo prezentów pod choinką... jeśli tylko byliście grzeczni w tym roku! MERRY XMAS!

Dresy - Kamil Czuba
Buty - Adidas Originals
Snapback 'NYC' - H&M
Czapka (pomarańczowa) - H&M
Czapka 'Dreamer' - ReBell

******************************2 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.