sesja zaliczeniowa: papier

Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować zdjęcia z mojej pierwszej sesji zaliczeniowej na kierunku Kreowanie Wizerunku, której tematem przewodnim był papier. Zadanie wykonywałem w parze z Eweliną (Let's Do The Catwalk Ladies!), a naszym założeniem było stworzenie czegoś nie do końca serio, zabawy z konwencją pingwina/zakonnicy. 

Kolejnym zadaniem, które będę (już sam) realizował na zaliczenie to sesja inspirowana Lady GaGą! Tutaj już nie zobaczycie papieru. Nie mam też zamiaru okładać modelki mięsem, ale będzie ciekawie. Pomysł już jest, teraz pozostało mi poskładać wszystkie elementy układanki i czekać na dzień zdjęć ;)

Zostaje mi tylko zaprosić Was do przeglądnięcia fotek poniżej!


'
Efekt końcowy:Fotograf: Marcin Urban
Modelka: Dagmara Pleszyńska / REKLAMEX
Make-up: Ewelina Gradzik
Fryzura: Basia Kiełtyka
Stylizacja: Ewelina Gradzik, Łukasz Witek
6 komentarze:

 1. uwielbiam pingwiny ;p najlepsze są te całujące się :):) good job!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelina na 5. zdjęciu wyszła lepiej niż modelka

  OdpowiedzUsuń
 3. woow ;) Fajne
  http://exceptionalchicbydaro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. To się nazywa ekologiczna stylizacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest moc! Zdradź mi proszę na jakiej uczelni studiujesz?

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.