sesja zaliczeniowa: lady gaga/barbie

Naszym kolejnym zadaniem na Kreowaniu Wizerunku było stworzenie stylizacji inspirowanej twórczością Lady Gagi. Pomysł, który zrealizowałem był pierwszym, który wpadł mi do głowy i tak już zostało do końca. Jak poprzednio bawiłem się konwencją pingwin/zakonnica, tak i tutaj pojawiło się też połączenie - Lady Gaga a Barbie.

Osoby, które obserwują mój fanpage na Facebooku, wiedzą, że ostatnio zająłem się także stylizacją dziecięcej kampanii firmy Gino Rossi na wiosnę/lato i w najbliższym czasie zaprezentuję Wam też efekty tej współpracy.

Bardzo dziękuję całej ekipie - Elizie, Karolinie oraz Pawłowi za całą pracę!

A teraz zapraszam Was do przeglądania zdjęć z planu oraz ostatecznych ujęć:
Fotograf: Paweł Biegun
Modelka: Eliza Duda / Moxing Models Agency
Stylizacja: Łukasz Witek (True2Me)8 komentarze:

 1. wow, jak dla mnie super pomysł i wykonanie. Sama uczęszczam do szkoły wizażu i mam podobne zadania :) Trzymam kciuki za Twoją karierę i zapraszam w wolnej chwili do siebie:)
  http://marsenka.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł zrealizowany rewelacyjnie :) Pytanie tylko skąd udało Ci się pozyskać tyle lalek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spódniczka z lalek Barbie dość drastyczna, ale i zarazem zabawna :D Ale większą uwagę zwróciłam na Twoją bluzę.

  www.cukrowana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Padłam jak zobaczyłam tę spódnicę! Wow! ;)

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.