gino rossi kids spring/summer '14 - backstage

Jak niektórzy z Was pewnie wiedzą z fanpage'a na Facebooku, w zeszłym miesiącu stylizowałem dziecięcą kampanię dla marki Gino Rossi na wiosnę/lato 2014. Praca z dziećmi okazała się dość trudnym zadaniem, ale ostatecznie wszyscy wykonaliśmy kawał dobrej roboty w mega wesołej atmosferze :)

W tym momencie chciałbym pokazać Wam trochę zdjęć z backstage'u, a jak tylko będzie zgoda na publikację przedstawię Wam efekty końcowe!

Wielkie dzięki za współpracę całej ekipie, a szczególnie dzieciakom - Mai, Kostkowi, Ignasiowi, oraz Izie i Wojtkowi!Zdjęcia z backstage autorstwa Creators of Images Iza Zych & Karolina Moskała!1 komentarze:

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.