this is your song.

Dzisiejszy post zapowiadałem już od pewnego czasu na Facebooku, pojawiły się dwa krótkie filmiki - dzisiaj na blogu oprócz zdjęć premiera pełnej (ponad minutowej wersji), mam nadzieję, że Wam się spodoba, bo razem z Rafałem włożyliśmy w to na prawdę dużo pracy :)

Ten post jest dla mnie specjalny, także więcej dzisiaj nie będę tłumaczyć tylko zostawiam film i zdjęcia, żeby mówiły same za siebie.

Autorem zdjęć oraz filmu jest niesamowity - Rafał Chobot!Kurtka / Szal - Zara
Spodnie - Pull & Bear
Koszula - House Clth. (TK Maxx)
Bluza / Kapelusz - H&M
Buty - Nike Air

A na koniec jeszcze mały backstage, jak robiliśmy światło do ostatnich zdjęć dnia... ;)3 komentarze:

 1. Naprawdę niesamowity i bardzo klimatyczny film !

  http://hubertmrozowicz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Co to za cudowna wersja tej piosenki z filmiku ?
  Niesamowita !

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Jakie zmiany na blogu. Like it:-)

  Zdjęcia ŚWIETNE!!

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.