sesja zaliczeniowa - malarstwo

W tym momencie mogę już powiedzieć, że jestem absolwentem szkoły Artystyczna Alternatywa na kierunku Kreowanie Wizerunku i zdobyłem formalnie tytuł stylisty. Cały ten rok dał mi mega dużo, wiele się nauczyłem i w pewien sposób ukierunkowałem. Chciałbym podziękować całej kadrze świetnych wykładowców, że nas wspierali przez cały ten rok i pomogli mi uwierzyć, że to co robię ma sens i powinienem dalej iść w tym kierunku. 

Taka mała dygresja, a teraz chciałbym Wam przedstawić ostatnią sesję zaliczeniową ze szkoły - inspirowaną malarstwem, a konkretnie obrazem Morze w Bretanii (Władysława Ślewińskiego). Ostatecznie postanowiłem zrezygnować z modelki i na tę ostatnią okazję sam wcielić się w rolę modela oraz stylisty sesji, którą wymyśliłem.

Poniżej parę zdjęć z backstage'u i finalne zdjęcia, jak Wam się podoba? ;)Fotograf: Paweł Biegun / Szkoła Wizażu i Stylizacji - Artystyczna Alternatywa
MUA: Karolina Wójcik
Stylista & Model: Łukasz Witek


8 komentarze:

 1. jakiej marki są ciuchy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurtka - Cubus (damska)
   Bluza - H&M Trend (damska)
   Spodnie - Zara
   T-Shirt - H&M
   Buty - Calvin Klein Jeans

   Usuń
 2. Witam,
  tak szczerze, to trochę nie rozumiem tej stylizacji i zamysłu zdjęć. Nie widzę w nich motywu z obrazu "Ślewińskiego". To nie hejt, tylko moje zdanie ;) Pozdrawiam i życzę dalszych ciekawych inspiracji i efektów pracy. Gratuluję zdobycia nowego wykształcenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzieki ;) ja sie inspirowalem dosc luzno - glownie kolorystyka, wzburzone morze - cos takiego powstalo i jestem zadowolony :)

   Usuń
 3. Zdjęcia są genialne, nie znam się na motywach więc oceniając walor stylistyczny okiem laika - widzę zdjęcie wysokich lotów. Spodnie byś wyprasował ;)

  Pozdrawiam
  The-Bigwig
  http://casualism.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Łamiesz każdy stereotyp i to jest niesamowite. Oby tak dalej - powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sesja wyszła zawodowo. Ciekawa koncepcja z włosami i brodą. Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.