by the grace of god, i picked myself back up.

Przerwa na blogu była mega długa, ale tym razem wracam już na dobre! W ostatnim czasie w moim życiu sporo się pozmieniało, zmienił się sposób w jaki patrzę na życie, na różne jego aspekty, ale także na tego bloga, który stał się dość dużą jego częścia. Chcę wreszcie wprowadzić w życie wszystkie pomysły, które miałem już wcześniej i chciałem je urzeczywistnić, ale zawsze byłem na to zbyt leniwy, zmęczony... zawsze jakiś powód się znalazł, więc mam nadzieję, że dacie mi jeszcze raz szansę ;) Na razie nic dokładnie nie obiecuję, niech wszystko toczy się tak jak powinno. Przez ten ponad rok, kiedy prowadzę tego bloga, moje życie pozmieniało się o 180 stopni już parę razy i mogę powiedzieć, że dorosłem zarówno emocjonalnie, jak i artystycznie. Patrząc na początki jest mi czasem trochę wstyd, ale tłumaczę sobie, że każdy jakoś zaczyna, każdy musi popełnić swoje błędy, żeby się na nich uczyć, więc pozostaje mi tylko patrzeć na tamte dokonania z lekkim uśmiechem.

Dzisiejszy post jest o zaczynaniu od nowa, podnoszeniu się z powrotem do życia. W życiu jedyną pewną rzeczą na którą możemy liczyć, jest to, że wszystko się zmienia. 

Zdjęcia są autorstwa Adama Cekiery, a wizażem zajęła się przecudowna Magda Nosal <3 Wielkie dzięki kochani!

Zapraszam, mam nadzieję, że się Wam spodobają i już (na prawdę!) niedługo kolejna porcja :) I'm back, bitches!

T-Shirt - Robert Kupisz Forever
Spodnie - Zara
Buty - Nike Air Max

**********************************


13 komentarze:

 1. Mi się stylizacja bardzo podoba. Super zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna stylizacja, genialny tshirt.
  Dawno kupiłeś spodnie w Zarze?:D

  http://bartsdaily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. t-shirt najlepszy! Sam zbierałem się do jego zakupu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała stylizacja łamie na kolana, góra jak i dół wyglądają zjawiskowo!!!!
  I gratulacje za same zdjęcia, wyglądają świetnie.

  www.magfashionestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna stylizacja, włosy, zegarek itd kawałek Katy Perry też fenomenalny :) zdecydowanie lubię tutaj zaglądać. Powodzenia!!!

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.