i will be rising from the ground like a skyscraper.

Ci z Was, którzy obserwują mnie na Facebooku oraz Instagramie pewnie wiedzą, że byłem wreszcie na zasłużonych i wyczekiwanych wakacjach w Barcelonie, co pozwoliło mi nabrać trochę świeżej energii i zebrać masę inspiracji z tamtejszego streetstyle'u. Po powrocie czekały mnie jednak zmiany, które nie do końca przewidziałem, ale co nas nie zabije to nas wzmocni, prawda? Obecnie optymistycznie patrzę w przyszłość, otwierają się przede mną różne drzwi i możliwość i tylko ode mnie zależy czy je wykorzystam, więc najbliższe miesiące to przede wszystkim praca nad samorozwojem.

W życiu czasem dostajemy niezłe ciosy od losu i innych ludzi, ale grunt to się nie poddawać, iść dalej i robić swoje. Nie można się załamywać i dawać komuś satysfakcję, że coś jest w stanie nas ot tak powalić. I tego dotyczy dzisiejszy post, kontynuacja 'trylogii' ostatnich postów. 

Zdjęcia autorstwa Adama Cekiery, a wizaż to dzieło Magdy Nosal :)

Longsleeve - H&M
Kamizelka - H&M
Spodnie - River Island
Buty - Nike Air Waffle via Hoodboyz
Naszyjnik - H&M
Zegarek - Diesel

***************************


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Facebook

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Moda i muzyka od dzieciństwa były częścią mojego życia, a ten blog to moja próba realizacji tego co siedziało we mnie od dawna, ale dopiero niedawno się na to odważyłem. Znajdziesz tutaj moje własne stylizacje, dokumentację dotychczasowej pracy zawodowej czy najnowsze trendy. Obecnie studiuję Kreowanie Wizerunku w Szkole Wizażu i Stylizacji 'Artystyczna Alternatywa' w Krakowie, gdzie poszerzam swoją wiedzę z zakresu stylizacji i wszystkiego co jest związane z prezentacją własnej osoby. Zaczynam swoją karierę jako młody stylista, ale na swoim koncie mam już, między innymi, pracę przy stylizacji dziecięcej kampanii marki Gino Rossi.