Czasami naprawdę niewiele trzeba do tego, by delikatnie zmienić swój wygląd i poczuć się lepiej w swojej skórze. Efektowną i efektywną metamorfozę zapewnisz sobie już w ciągu zaledwie jednej godziny. Poświęć ją po prostu na zabawę z włosami. Zainwestuj w porządne farby do włosów, wcześniej wybierając ich właściwy odcień, by następnie zastosować je na swoich pasmach i już następnego dnia móc pokazać się wszystkim znajomym z nowym kolorem na głowie!

Masz dość bladą skórę i z natury jesteś blondynką? W takim razie ta jasna kolorystyka zdecydowanie do ciebie pasuje i nie powinnaś je przesadnie zmieniać, nagle decydując się na zafarbowanie włosów na czarno czy ciemnobrązowo. Pozostań raczej w tych swoich naturalnych odcieniach, a jedynie delikatnie je podkręć. Zamiast kierować wzrok na półkę z farbami czarnymi, brązowymi czy rudymi, spójrz na to, jak wiele fantastycznych wersji blondu masz do wyboru. Możesz delikatnie przyciemnić włosy albo nawet jeszcze bardziej je rozjaśnić. Postaw na coś, w czym jeszcze nigdy wcześniej się nie widziałaś!

Świetne porady ze świata mody i urody wrzucamy też na https://www.sensacja.pl, gdzie dowiesz się także różnych plotek z życia gwiazd i ciekawostek filmowych.

Ale oczywiście ten kolor blondu wypadałoby jednak dopasować do posiadanej urody, więc spróbuj dojść do tego, jaki jego odcień najlepiej by z tobą współgrał. Teraz za modne odcienie blondu uznaje się te wyraźnie popielate. Delikatnie wpadają one w szarość. Są bardzo jasne, ale jednocześnie mają chłodną tonację – czasami wyglądają tak, jak gdyby zawierały pewne nuty srebra czy czerni. Jeżeli wolisz coś bardziej świetlistego, zdecyduj się na platynę. Ona podkreśli twoją idealną gładką cerę i dopełni brązowy odcień oczu. Z kolei blond miodowy powinien przypaść do gustu paniom posiadającym ciemniejszą karnację. On też potrafi cudnie wyglądać i podkreślać letnią opaleniznę.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu czujesz się jeszcze bardziej zagubiona, bo podobają ci się niemalże wszystkie modne odcienie blondu, najlepiej jednak będzie, gdy udasz się do salonu fryzjerskiego i poradzisz się jakiegoś profesjonalnego stylisty.