Chociaż mamy jeszcze zimny styczeń, to pewnie wiele osób ucieka myślami do cieplejszych dni. Puśćmy wodzę fantazji… Ciepłe lato, a ze słoneczną pogodą wspaniale komponują się zadbane, pomalowane paznokcie.

Nie wiesz jaki kolor wybrać? Stonowane odcienie i słodkie pastele schowajmy już na dnie szuflady. Modne do tej pory ombre również powoli przechodzi do lamusa. Co więc polecamy? Cały obecny sezon królować będą jasne, wyraziste barwy. Soczysta pomarańcza? Landrynkowy róż? Lazurowy błękit? Koniecznie! Miłośniczki połysku w końcu znajdą coś dla siebie. Odcienie metaliczne, brokat, cekiny i wszelkiego rodzaju błyskotki to także must have tego sezonu. W letnie trendy znakomicie wpisały się już hologramy, kryształki Swarovski, efekty 3D, a nawet paznokcie świecące w ciemności. Im odważniej tym lepiej! Zwolenniczki umiarkowanego szaleństwa mogą jednak odetchnąć – moda na malinową czerwień pasującą do każdej stylizacji nadal twa.

Podobnie na biel oraz elegancką czerń – również w wersji matowej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Grunt to zadbane dłonie i stopy, a paznokcie… jak malowane!